“Vítáme Vás”  a nebo “Dobro došli”, je gesto přátelství, které chceme, aby si naší hosté pamatovali, znovu se vraceli, a byli opět součástí našeho zámeckého hotelu.

Náš rodinný zámecký hotel s vlastní vyhlídkou a zámeckou terasou, se nachází v klidné části na okraji Mariánských Lázní.

Na našem hotelu jde cítit Česko-Chorvatská atmosféra, která zaručuje srdečnost, přátelství , a známé chutě kuchařského umu obou zemí. V zámecké budově, která byla vybudována v roce 1993 se nachází restaurace s zahradní terasou, wellness a balneo provoz, s různými druhy masáží a léčebných procedur.

Trolejbus / městská doprava – zastávka před hotelem, každou hodinu přímé spojení na kolonádu, do centra Mariánských Lázní 7 min nebo pěšky 25-35 minut.Hotel se nachází 2,5 km od lázeňské kolonády (zpívající fontány).
Vlastní parkoviště, výtah, garáž pro kola, venkovní grilování, hotel je s bezbarierovým přístupem, sluneční terasa na opalování, půjčovna kol, možnost zapůjčení aut, zakoupení výletů.

Zdejší prostředí uvítají milovníci letních i zimních sportů, neznečistěného životního prostředí a léčivých pramenů. Na své si přijdou také golfisté a milovníci horských kol. Okolní lesy potěší houbaře. Výlet do sousedního Bavorska, které je vzdálené 20 km určitě stojí za to.

SCHLOSSHOTEL MARIENBAD

Telefon: +420 734 449 731 reservation@schlosshotel.cz Klimentov 132, Velká Hleďsebe, CZ 35301 Mariánské Lázně

Please follow & like us :)