* * * Zámecký Schlosshotel Mariánské Lázně * * *

Zámecký Hotel Schloss Mariánské Lázně je jedinečné místo, kde naleznete klid a uspokojení

  • Hotel byl vybudován v roce 1993 v klasicistním stylu  s vlastní rozhlednou v klidném prostředí na okraji Mariánských Lázní, 2,8 km od centra a Lázeňské kolonády. Hotel zajišťuje pro své hosty pohodlné ubytování ve 28 dvoulůžkových pokojích, vybavených sociálním zařízením se sprchovým koutem, satelitním televizorem, lednicí, trezorem a stylovým nábytkem.
  • Trolejbus / městská doprava – zastávka před hotelem – spojení do kolonád – centrum Mariánských Lázní za 5 minut

Některé pokoje mají balkon a jsou vybaveny vanou. WI-FI připojení k internetu zdarma.

Součástí hotelu je Wellness provoz s vybavením moderních technologií.

Jako oficiální poskytovatel zdravotnických služeb Vám nabízíme široký výběr procedur. Hotel má vlastní parkoviště pro osobní vozidla a taktéž pro autobusy. Garáž pro uskladnění kol a motorek je samozřejmost. Městská trolejbusová doprava zajištuje pohodlné spojení s centrem města, nákupním střediskem a kulturním vyžitím. V okolí je mnoho zajímavých míst např.: přírodní reservace, hrady a zámky zasazené do nádherné přírody chráněné krajiné oblasti Slavkovského lesa.

Zdejší prostředí uvítají milovníci letního i zimního sportu, neznečistěného životního prostředí a léčivých pramenů. Na své si přijdou taktéž golfisté a milovníci horských kol. Okolní lesy potěší houbaře a učinit výlet do sousedního Bavorska, které je vzdálené 20 km určitě stojí za to.

SCHLOSSHOTEL MARIENBAD FLAMARK-HOTELS

Telefon: +420 354 623 373
reservation@schlosshotel.cz
Klimentov 132, Velká Hleďsebe, CZ 35301 Mariánské Lázně

WELLNESS HOTEL SONATA FLAMARK-HOTELS

www.facebook.com/flamarkhotels/